З метою забезпечення питного режиму для учнів та працівників ліцею “Троєщина”, організовано безкоштовний доступ до питної води. Якість води відповідає санітарним нормам, що подтверждується щорічним санітарно-мікробіологічним дослідженням.

Категорії: Безпека