Семінар “eTwinning / Еразмус+”
8 червня 2026 року Ліцей “Троєщина” Деснянського району міста Києва вітав у своїх стінах близько 50 керівників закладів загальної середньої освіти Деснянського району столиці під час семінару “Розбудова інституційного потенціалу закладів освіти – інструменти та можливості Програми ЄС eTwinning / Читати далі…







