STEM освіта для вчителів
Під час зимових канікул вчителі ліцею “Троєщина” пройшли підготовку до впровадження STEM-освіти в навчальний процес НУШ з різних предметів. Доцент Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Сапсай Ірина Вікторівна, ознайомила колектив ліцею з можливістю долучитись до міжнародної програми European Scientix STEM School Label, та допомогла скласти покроковий план інтеграції STEM Читати далі…
