Під час зимових канікул вчителі ліцею “Троєщина” пройшли підготовку до впровадження STEM-освіти в навчальний процес НУШ з різних предметів.
Доцент Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Сапсай Ірина Вікторівна, ознайомила колектив ліцею з можливістю долучитись до міжнародної програми European Scientix STEM School Label, та допомогла скласти покроковий план інтеграції STEM технологій в освіту на європейському рівні.
