Увага! Зимові канікули офіційно продовжено до 1 лютого 2026 року (Постанова КМУ №39 від 15.01.26).
На період канікул на базі ліцею “Троєщина” будуть організовані чергові групи для тимчасового перебування дітей. Для зарахування дитини до групи тимчасового перебування необхідно звернутись до класного керівника.

Категорії: Оголошення