Увага! З 2 лютого 2026 року ліцей “Троєщина” поновлює навчання в дистанційному форматі. Усі уроки проводитимуться згідно розкладу.

Для отримання більш детальної інформації зв’яжіться з класним керівником.

Поновлення навчання в очному форматі відбудеться після встановлення комфортного температурного режиму в навчальних приміщеннях.

Категорії: Оголошення