Увага! З 2 лютого 2026 року ліцей “Троєщина” поновлює навчання в дистанційному форматі. Усі уроки проводитимуться згідно розкладу.
Для отримання більш детальної інформації зв’яжіться з класним керівником.
Поновлення навчання в очному форматі відбудеться після встановлення комфортного температурного режиму в навчальних приміщеннях.