6 грудня 2025 року у Київській гімназії східних мов №1 відбувся тренінг “eTwinning та інші можливості Програми ЄС Erasmus+ для розвитку організаційної культури та міжнародної спроможності школи” у Києві», який відвідали ітвінери ліцею “Троєщина”:
- Александров О.В.
- Гатальська В.І.

Більше про тренінг: https://etwinning.org.ua/articles/training-etwinning-erasmus-school-organisational-culture-and-international-capacity/