Відповідно до наказу Управління освіти Деснянської міської ради №113 (від 19.09.25) «Про проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» з учнями та вихованцями закладів освіти Деснянського району міста Києва» з 08 по 14 вересня 2025 року в ліцеї «Троєщина» проводився тиждень знань з основ техніки безпеки життєдіяльності.

Протягом тижня класними керівниками та вчителями предметниками були організовані наступні заходи:

  • бесіди з питань безпечної поведінки вдома та безпечного користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками;
  • обговорення правил поведінки під час карантину та важливості дотримання правил гігієни;
  • виставка тематичних малюнків;
  • практичні заняття з надання першої долікарської допомоги;
  • демонстрація мультимедійних проєкти щодо безпечної роботи в Інтернеті та дистанційного навчання на уроках «ЗБД»;
  • розробка та демонстрація мультимедійних проектів з тем «Безпека при використанні електроприладів» та «Різновиди вогнегасників» учнями 10-11 класів на уроках інформатики;
  • закріплення правил безпечної поведінки з електроприладами через виконання інтерактивних ігрових вправ учнями 5-6 класів на уроках інформатики.

Також 01 вересня 2025 року з працівниками ліцею «Троєщина» та здобувачами освіти були проведені навчання щодо дій у разі оголошення сигнали «Увага! Повітряна тривога», зокрема відпрацьовано проходження ними марш туру до найпростішого укриття ліцею. Учнів 5-9 класів 13-14 вересня 2025 року мали тематичні бесіди з інспектором освітньої безпеки Панченком Євгеном Олександровичем.

Категорії: Новини