Любі українці! Учні та студенти, батьки та діти, вчителі та професори, молодята та найстарші! Наша проєктна команда юних активістів потребує вашої підтримки як від громадян України та мешканців Києва!
Наша еліта представляє інтереси ліцею та захищає проєкт на Форумі нового покоління про можливий та ефективний розвиток Києва у найближчому майбутньому, який може змінити якість та комфортність проживання не тільки в Києві, а й за його межами!
Звертаючи увагу на кожну актуальну тему, наші ліцеїсти створили план та ідеї для подальшого розвитку Києва, який не залижить байдужим НІКОГО! У проєкті представлені проблеми від транспортної стратегії Києва до покращення його інклюзивності зі всіма можливими заходами. Тому просимо вас проголосувати за нашу команду ліцею “Троєщина”, яка виступає з назвою “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КИЇВ”!

Голосування відбувається до двадцятого (20-го) жовтня 2025 року.
З проєктом можна ознайомитися, перейшовши за посиланням.
Як голосувати за нас?
- Перейти за посиланням;
- Поставити галочку під пунктом про електронну адресу, відповісти на питання про вік та зайнятість;
- Вписати номер телефону у відповідне поле (для запобігання спам-голосування);
- Віддати свій голос за команду “Європейський Київ”.